1.C

1. C 2019/2020

V 1. C montessori třídě se letos sešlo 17 dětí z 1. až 3. ročníků. Učí se zde spolu prvňáčci, druháci a třetáci. Každý se snaží zvládnout učivo svého ročníku, ale zvládne přitom poradit i mladším kamarádům, když si neví rady se zadáním úkolů. Učivem provází paní učitelka Kristýna Fardová, které pomáhají asistentky - Katka Levová a Iveta Potschová. Iveta se vrámci této třídy věnuje již čtvrtým rokem holčičce, která potřebuje větší míru pomoci. Snažíme se všichni o to, aby nám bylo ve škole dobře, a byli jsme navzájem kamarádi.

Mgr. Kristýna Fardová

Vystudovala pedagogickou fakultu v Brně obor učitelství pro 1.stupeň ZŠ a speciální pedagogiku. Učila na ZŠ v Brně a v Odrách. Od dětství jsem měla ráda děti a dětský svět a jediné povolání, které jsem vždy chtěla dělat, bylo učitelka. Tento sen se mi splnil a snažím se to dělat, jak nejlépe umím. Nejvíc mě na mé cestě vedou děti, od kterých se my dospělí máme stále co učit. S dětmi se dostávám trochu  do jiného, lepšího světa plného fantasie a her. Toto povolání mě stále baví a překvapuje a od té doby, kdy jsem objevila Montessori vzdělávání mi i vše dává smysl. Tato cesta je pro mě ta pravá a doufám, že se toho od dětí ještě spoustu naučím.

Paní Kristýna Fardová je třídní učitelkou v montessori třídě 1.C

Iveta Potschová - asistentka pedagoga, věnuje se především žákyni se speciálními vzdělávacími potřebami.

Kateřina Levová - asistetka v montessori třídě