Naše třída 6. A

Je nás dvanáct ve třídě, 5 děvčat a 7 chlapců. Jsme velice aktivní, občas i divocí, jsme rozděleni na více skupinek, které se spolu moc nebaví. Máme ve svém kolektivu nadané jedince, někdo výborně kreslí, někteří hrají velmi dobře na hudební nástroje, jiní jsou dobří sportovci a několik z nás se dobře učí. Společně pracujeme na projektech, ty můžete vidět na nástěnkách nebo na výstavce. Ve třídě nám hodně pomáhá paní asistentka.

Naše třídní učitelka se jmenuje Mgr. Vlasta Šustková.

23/082020
Informace ke stravování - vážení rodiče a strávníci z řad veřejnosti, na web školy jsme vyvěsili důležité informace o stravování, které vydala vedoucí školní jídelny. Týkají se především způsobu objednávání, vyzvedávání a placení stravy, včetně cen stravného. Uveřejňujeme i aktuální přihlášku ke stravování pro nový školní rok a povolení k inkasu. Všechny dokumenty naleznete v záložce JÍDELNA/INFORMACE A DOKUMENTY.