7. A - očima žáků

Naše třída bývala plná šikovných, zvídavých a nadaných dětí. Postupem času jsme se poněkud změnili. Je nás tady třináct žáků. Snažíme se k sobě být tolerantní, ne vždy se nám to nedaří. Jsme prostě v pubertě. Ve vyučování nás zajímá vše, často i to, co se děje kolem. Až toto kritické období přejde, budeme opět milá a příjemná třída. Kluky baví hrát fotbal, hrají ho opravdu všude a jsou v něm dobří. Děvčata navštěvují různé kroužky. Také se hodně zajímají o to, co ostatní dělají a mají na to svůj názor. Děvčata jsou vždy aktivnější než kluci, dokážou pracovat pro celek. V naší třídě jsme hodně aktivní, většina z nás navštěvuje několik kroužků, navíc se zapojujeme do dalších mimoškolních aktivit (skaut, ZUŠ, náboženství…).

Naší třídní paní učitelkou je Mgr. Jarmila Mazáčová.

23/082020
Informace ke stravování - vážení rodiče a strávníci z řad veřejnosti, na web školy jsme vyvěsili důležité informace o stravování, které vydala vedoucí školní jídelny. Týkají se především způsobu objednávání, vyzvedávání a placení stravy, včetně cen stravného. Uveřejňujeme i aktuální přihlášku ke stravování pro nový školní rok a povolení k inkasu. Všechny dokumenty naleznete v záložce JÍDELNA/INFORMACE A DOKUMENTY.