Jídelna rezervace
Jídelna rezervace školka
Základní a mateřská škola spálov.

7. třída

 

7. A - očima žáků

Naše třída bývala plná šikovných, zvídavých a nadaných dětí. Postupem času jsme se poněkud změnili. Je nás tady třináct žáků. Snažíme se k sobě být tolerantní, ne vždy se nám to nedaří. Jsme prostě v pubertě. Ve vyučování nás zajímá vše, často i to, co se děje kolem. Až toto kritické období přejde, budeme opět milá a příjemná třída. Kluky baví hrát fotbal, hrají ho opravdu všude a jsou v něm dobří. Děvčata navštěvují různé kroužky. Také se hodně zajímají o to, co ostatní dělají a mají na to svůj názor. Děvčata jsou vždy aktivnější než kluci, dokážou pracovat pro celek. V naší třídě jsme hodně aktivní, většina z nás navštěvuje několik kroužků, navíc se zapojujeme do dalších mimoškolních aktivit (skaut, ZUŠ, náboženství…).

Naší třídní paní učitelkou je Mgr. Jarmila Mazáčová. 

Aktuality, novinky
23/082020
Informace ke stravování - vážení rodiče a strávníci z řad veřejnosti, na web školy jsme vyvěsili důležité informace o stravování, které vydala vedoucí školní jídelny. Týkají se především způsobu objednávání, vyzvedávání a placení stravy, včetně cen stravného. Uveřejňujeme i aktuální přihlášku ke stravování pro nový školní rok a povolení k inkasu. Všechny dokumenty naleznete v záložce JÍDELNA/INFORMACE A DOKUMENTY.
Nejlépe nás poznáte z našich galerií »
Krátce o naší škole Základní škola a Mateřská škola ve Spálově je charakteristická svým klidným až rodinným prostředím a svými podmínkami je otevřena všem dětem a žákům i z blízkého okolí...
Buďte s námi v kontaktu Základní škola Spálov, Spálov 1, 74237 Spálov

Vedení školy:
Tel. : 556 729 682, 727 919 528
Vedoucí školní jídelny:
Tel.: +420 556 729 692
Učitelky mateřské školy:
Tel: 556 729 681, 727 919 518

Základní škola Spálov - 2014 Admin