9. třída

Jsme veselá parta 5 holek a 5 kluků. Brzy nás poznáte podle nových mikin se zajímavým potiskem. Baví nás fotbal, florbal, počítačové hry, posloucháme moderní hudbu, sledujeme módu a někteří rádi malujeme nebo tancujeme. Když to všechno dobře dopadne, budeme spolu s 8. třídou absolvovat Kurz tance a společenského chování. Jsme vynalézaví a nápady jen sršíme. Hodiny anglického jazyka nám vždy ve čtvrtek zpestřuje rodilý mluvčí Miles Leyshon, se kterým se zlepšujeme v konverzaci. Hodně se u toho nasmějeme. Na jaře roku 2018 nás čekají přijímací zkoušky na střední školu, tak nám držte palce, ať si dobře vybereme. My sami se pro to budeme snažit udělat maximum a k tomu nám mohou pomoci semináře z matematiky a českého jazyka, do kterých jsme se téměř všichni přihlásili. Poslední společný rok chceme prožít v pohodě spolu s naší třídní učitelkou Marií Süsenbekovou.