29.03.2017 - Úspěch našich žáků na Hranickém robotování 2017

Hranické Robotování 2017

Hranické Robotování je již velice zaběhlou soutěží robotů, sledovačů čáry, na kterou se sjíždějí soutěžící nejen z Moravy a Čech, ale i z okolních států. Letošního ročníku se zúčastnilo přes 75 soutěžních týmů. A mohu říci, že jako v minulých letech se nám na této soutěži velice dařilo.

Na toto klání jsme připravovali na Vaší škole ve Spálově celkem šest dětí a všichni se soutěže zúčastnili v kategorii Sledovač čáry s Procesorem. A tady máme výsledky:

V kategorii Základní školy Procesor se umístili:

2. místo - Matěj Novák (2. třída)

3. místo - Miloslav a Anna Chytilovi (9. a 6. třída)

5. místo - Lukáš Kubica (5. třída)

11. místo - Matěj Květoň (8. třída)

Všem se na soutěži velice dařilo, až na Matěje Květoně. Ten si bohužel letos vybral smůlu asi za všechny. Program měl v kroužku dobře nachystaný, ale na soutěži jej naprosto zradila technika a když už to vypadalo nadějně, tak se mu z nenadání začal přeinstalovávat systém na notebooku a nakonec bohužel nestihl nastoupit do prvního kola. Což jej posunulo hluboko do pole závodníků. To se ale bohužel občas stává a věřím, že naopak příště se mu jistě bude dařit o to lépe.

Poslední účastnicí, kterou jsme zatím nezmínili byla Natálie Nováková (5. třída). Tu jsme přihlásili do hlavní kategorie "Střední školy - Procesor" a to z důvodu, že již na podobné závody jezdí čtvrtým rokem a její stroj i program je na úrovni této kategorie. To ostatně dokázala tím, že v této kategorii jako jediná zvládla úspěšně projet všechny tři tratě až do konce. Tím se stala celkovým vítězem celé soutěže a právem si tak odnesla domů nádherný pohár starosty města Hranice.

Všem zúčastněným gratulujeme a přejeme úspěchy v dalších soutěžích.

Pavel Novák

kroužek Robotika a Programování

Robíci z.s.

23/082020
Informace ke stravování - vážení rodiče a strávníci z řad veřejnosti, na web školy jsme vyvěsili důležité informace o stravování, které vydala vedoucí školní jídelny. Týkají se především způsobu objednávání, vyzvedávání a placení stravy, včetně cen stravného. Uveřejňujeme i aktuální přihlášku ke stravování pro nový školní rok a povolení k inkasu. Všechny dokumenty naleznete v záložce JÍDELNA/INFORMACE A DOKUMENTY.