Jídelna rezervace
Jídelna rezervace školka
Základní a mateřská škola spálov.

JÍDELNA

 

Jídelna je pro naše žáky i zaměstnance nezbytnou součástí

Samostatná jídelna se nachází na základní škole i v mateřské škole. Naše kuchařky jsou pravidelně proškolovány o stravovacích, výživových i hygienických kritériích jídel pro děti. 

V základní škole je dětem nabízen oběd a je zajišťován pitný režim. 

V mateřské škole je připravovávna ranní svačina, oběd a odpolední svačina. Rovněž je zajištěn pitný režim. 

Veš školním roce 2015/2016 jsme se zapojili společně s rodiči, žáky, učiteli a kuchařkami do projektu Skutečně zdravá škola, který má za cíl nejen dát dětem kvalitnější a zdravější stravu, ale také je naučit důležitým stravovacím návykům, jako je např. zeleninová příloha ke každému jídlu, méně slaná a kořeněná jídla nebo neslazené pití. 

Jídelna základní školy vaří také pro cizí strávníky z řad veřejnosti. Pokud byste měli zájem odebírat obědy ze školní jídelny, neváhejte nás kontaktovat. 

 

Aktuality, novinky
23/082020
Informace ke stravování - vážení rodiče a strávníci z řad veřejnosti, na web školy jsme vyvěsili důležité informace o stravování, které vydala vedoucí školní jídelny. Týkají se především způsobu objednávání, vyzvedávání a placení stravy, včetně cen stravného. Uveřejňujeme i aktuální přihlášku ke stravování pro nový školní rok a povolení k inkasu. Všechny dokumenty naleznete v záložce JÍDELNA/INFORMACE A DOKUMENTY.
Nejlépe nás poznáte z našich galerií »
Krátce o naší škole Základní škola a Mateřská škola ve Spálově je charakteristická svým klidným až rodinným prostředím a svými podmínkami je otevřena všem dětem a žákům i z blízkého okolí...
Buďte s námi v kontaktu Základní škola Spálov, Spálov 1, 74237 Spálov

Vedení školy:
Tel. : 556 729 682, 727 919 528
Vedoucí školní jídelny:
Tel.: +420 556 729 692
Učitelky mateřské školy:
Tel: 556 729 681, 727 919 518

Základní škola Spálov - 2014 Admin