O montessori

Montessori pedagogika je na naší škole zavedena od školního roku 2015/2016

Naším cílem je poskytnout pestrou nabídku vzdělání jak dětem ze spádových obcí školy (Spálov, Luboměř, Heltínov), tak i dětem z okolních i vzdálenějších obcí.

Pro děti z okolních obcí a měst (Odry, Jakubčovice, Hranice…) je zajištěn svoz.

Škola ve Spálově je malá škola rodinného typu s menším počtem žáků ve třídách, celkem ji navštěvuje cca stovka žáků, nachází se v budově bývalého zámku a je obklopena parkem. Právě pro svou rodinnou atmosféru a krásné prostředí v okolí poskytuje naše škola pro alternativní pedagogiku ideální prostředí.

Montessori třídy jsou organickou součástí spálovské základní školy. Žákům montessori tříd je tak k dispozici školní jídelna, družina, tělocvična, počítačová a jazyková učebna i odborné pracovny. Děti mohou navštěvovat řadu zájmových kroužků (včetně pobočky ZUŠ), a také využívat moderní dětské hřiště nebo sportovní areál.

Novinky o nás můžete sledovat také na naší facebookovské stránce. Přidejte si nás! Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Montessori Spálov - odkaz na facebook