Již třetím rokem na naší škole pracuje školní poradenské pracoviště (ŠPP).

Vedoucím pracoviště byla ředitelem školy stanovena Mgr. Marie Süsenbeková. Pedagogem, který komunikuje se školními poradenskými zařízeními (ŠPZ) a poskytuje logopedickou péči, je Mgr. Lenka Zelcová. Od letošního roku je ŠPP rozšířeno o speciálního pedagoga, kterým je Mgr. Markéta Krumpolcová Matušková. Skupinu pěti asistentů vede p. Gabriela Kubicová.

ŠPP se i nadále zaměřuje na tyto oblasti: kariérové poradenství, poskytování podpůrných opatření žákům se speciálními vzdělávacími potřebami, prevence rizikového chování, prevence školní neúspěšnosti, podpora nadaných žáků a podpora pedagogů.