2.B

Naše třída je smíšená, na jedné palubě spolu plují žáci 4. a 5. ročníku. Jsme velice aktivní, energičtí, plní nápadů, rádi tvoříme a máme smysl pro humor. Nechybí nám ani dobrodružný duch, rádi jezdíme na exkurze a poznáváme zajímavá místa. Naší třídní učitelkou je v tomto školním roce paní Mgr. et Mgr. Renata Šebestová. Učí nás také paní učitelka Mgr. Veronika Chromcová Horelicová.

23/082020
Informace ke stravování - vážení rodiče a strávníci z řad veřejnosti, na web školy jsme vyvěsili důležité informace o stravování, které vydala vedoucí školní jídelny. Týkají se především způsobu objednávání, vyzvedávání a placení stravy, včetně cen stravného. Uveřejňujeme i aktuální přihlášku ke stravování pro nový školní rok a povolení k inkasu. Všechny dokumenty naleznete v záložce JÍDELNA/INFORMACE A DOKUMENTY.